június 18, 2020

Nevezési lista 2020

1 A 3 muskétás Margitszigeti Atlétikai Club férfi csapat Malicskó Balázs Tasnádi Tamás Csizmadi Péter
2 Andalgók Margitszigeti Atlétikai Club férfi csapat Viniczai Ferenc Vékás Péter Knecht Tamás
3 Angyalcipők Angyalcipők vegyes csapat Borszukovszki Anita Patakfalvi Zsuzsanna Agócs Róbert
4 AngyalcipőkGirls Angyalcipők női csapat Ambrus Aliz Mogyorósi Zita Baritsa Katalin
5 aTEK Margitszigeti Atlétikai Club női csapat Kürthy Teréz Benke Krisztina Kóródi Erika
6 B Csoport Kommandó Margitszigeti Atlétikai Club vegyes csapat Tornyai Roland Liber András Mészáros Ilona
7 Fürge MACos női lábak Margitszigeti Atlétikai Club női csapat Palkó Orsolya Molnár Barbara Várda Zsófia
8 Gambili Margitszigeti Atlétikai Club férfi csapat Seidl Máté Hegedűs Márton Biró Szabolcs
9 Girls<3Run Margitszigeti Atlétikai Club női csapat Daruka Eszti Harangozó Réka Szabó Annamari
10 Havasi Gyopár Futóközösség Havasi Gyopár Futóközösség vegyes csapat Lak Tünde Mátyás Gábor Olasz István
11 Issimo trió Issimo vegyes csapat Friedman Koma Szilvia Kovács Zsolt Fendrik Cecilia
12 Izzadó aligátorok ELTE TTK Biokémia vegyes csapat Kapocsi-Kurdi Csilla Vadászi Henrietta Szaniszló Tamás
13 Későn neveztünk Margitszigeti Atlétikai Club férfi csapat Ács Sándor Szabó Imre Bagossy Péter
14 Kopott Cerkák Margitszigeti Atlétikai Club férfi csapat Kasza József Szabó Lajos Bokor Zsolt
15 Közös Sport Egyesület 1. Közös Sport KH Egyeslület vegyes csapat Prokoppné Teveli Petra Bús Gábor Tomka Benedek
16 Közös Sport Egyesület 2. Közös Sport KH Egyeslület vegyes csapat Gellén Violetta Vrazsgyák Attila Szalai Mónika
17 Közös Sport Egyesület 3. Közös Sport KH Egyeslület vegyes csapat Berlinger Natasa Mező Roland Csalló Miklós
18 Közös Sport Egyesület 4. Közös Sport KH Egyeslület vegyes csapat Szászvári Szabolcs György Ildikó Tóth Andrea
19 leptoszom Göd vegyes csapat Bernolák Dóra Nagy Márton István Nagy Benedek
20 Pilisi Zergék Margitszigeti Atlétikai Club férfi csapat Gajári Csongor Gajári Álmos Gajári Dávid
21 Run4Love Futóklub vegyes csapat Szalay Tamás Szabó Zsófia Szabo Tímea
22 Rundorfin Futó barátnők női csapat Papp Judit Baranski Csilla Csűrös Andrea
23 SUHANJ!gyalok SUHANJ! Alapítvány vegyes csapat Helischer Szilvia Győrffy András Grün Tamás
24 Szenior Futok Margitszigeti Atlétikai Club férfi csapat Vida Zoltán Gavallér Jozsef Kézdi Péter
25 TEA Margitszigeti Atlétikai Club vegyes csapat Török Tamás Máhr Eszter Jicsinszky Andrea
26 TeVE Margitszigeti Atlétikai Club vegyes csapat Somos András Kalász Katalin Pocsai Anna
27 vegyesvágott Margitszigeti Atlétikai Club vegyes csapat Kövér Patrícia Pataki János Záray-Nieder Beáta
28 Viharsarok Margitszigeti Atlétikai Club vegyes csapat Barta Lajos Csuta György Pántya Klára
29 VO2maszk Futólépés Falka vegyes csapat Zinai Anna Madarász László Papp Zsófi