június 26, 2020

Kategória eredmények 2020

 

HELYEZÉS CSAPATNÉV IDŐ 1. CSAPATTAG 2.CSAPATTAG 3. CSAPATTAG KATEGÓRIA
1 Fürge MACos női lábak 1:58,26 Palkó Orsolya Molnár Barbara Várda Zsófia női csapat
2 aTEK 2:06,17 Kürthy Teréz Benke Krisztina Kóródi Erika női csapat
3 Girls<3Run 2:09,01 Daruka Eszti Harangozó Réka Szabó Annamari női csapat
4 Rundorfin 2:24,13 Papp Judit Baranski Csilla Csűrös Andrea női csapat
5 Angyalcipők 2:31,24 Ambrus Aliz Mogyorósi Zita Baritsa Katalin női csapat

 

1 Gambili 1:33,32 Seidl Máté Hegedűs Márton Biró Szabolcs férfi csapat
2 Későn neveztünk 1:37,06 Ács Sándor Szabó Imre Bagossy Péter férfi csapat
3 Andalgók 1:47,38 Viniczai Ferenc Vékás Péter Knecht Tamás férfi csapat
3 Kopott Cerkák 1:47,38 Kasza József Szabó Lajos Bokor Zsolt férfi csapat
4 Pilisi Zergék 1:47,57 Gajári Csongor Gajári Álmos Gajári Dávid férfi csapat
5 A 3 muskétás 1:51,48 Malicskó Balázs Tasnádi Tamás Csizmadi Péter férfi csapat
6 Szenior Futok 2:28,56 Vida Zoltán Gavallér Jozsef Kézdi Péter férfi csapat
7 3 balláb DNS Rátkai Tamás Szász Norbert Pész Attila férfi csapat

 

1 Közös Sport Egyesület 1. 1:48,53 Prokoppné Teveli Petra Bús Gábor Tomka Benedek vegyes csapat
2 B Csoport Kommandó 1:50,05 Tornyai Roland Liber András Mészáros Ilona vegyes csapat
3 Issimo trió 1:52,39 Friedman Koma Szilvia Kovács Zsolt Fendrik Cecilia vegyes csapat
4 vegyesvágott 1:54,12 Kövér Patrícia Pataki János Záray-Nieder Beáta vegyes csapat
5 VO2maszk 1:57,46 Zinai Anna Madarász László Papp Zsófi vegyes csapat
6 SUHANJ!gyalok 1:58,49 Helischer Szilvia Győrffy András Grün Tamás vegyes csapat
7 Havasi Gyopár Futóközösség 2:02,57 Lak Tünde Mátyás Gábor Olasz István vegyes csapat
8 Közös Sport Egyesület 4. 2:04,39 Szászvári Szabolcs György Ildikó Tóth Andrea vegyes csapat
9 Izzadó aligátorok 2:05,20 Kapocsi-Kurdi Csilla Vadászi Henrietta Szaniszló Tamás vegyes csapat
10 Run4Love 2:07,08 Szalay Tamás Szabó Zsófia Szabo Tímea vegyes csapat
11 Angyalcipők 2:10,26 Borszukovszki Anita Patakfalvi Zsuzsanna Agócs Róbert vegyes csapat
12 Közös Sport Egyesület 3. 2:11,00 Berlinger Natasa Mező Roland Csalló Miklós vegyes csapat
13 Majdnem lekéstük 2:11,15 Dobossy Mariann Ubrankovics Tibor Sáránszky Csaba vegyes csapat
14 Közös Sport Egyesület 2. 2:11,53 Gellén Violetta Vrazsgyák Attila Szalai Mónika vegyes csapat
15 TeVE 2:14,37 Somos András Kalász Katalin Pocsai Anna vegyes csapat
16 TEA 2:17,45 Török Tamás Máhr Eszter Jicsinszky Andrea vegyes csapat
17 Viharsarok 2:21,32 Barta Lajos Csuta György Pántya Klára vegyes csapat
18 leptoszom DNS Bernolák Dóra Nagy Márton István Nagy Benedek vegyes csapat