június 24, 2018

Eredmények 2018

Helyezés Kategória helyezés Csapatnév Időeredmény Szervezet kategória 1. számú csapattag 2. számú csapattag 3. számú csapattag
1 1 Majori Droidok 1:48:05 KardioRun férfi Dr. Suhai Ferenc Imre Dr. Hüttl Artúr Bíró Szabolcs
2 2 KözgaRun 1:48:25 Budapest University Közgáz férfi Tóth Mihály Kósa Attila Makacsek József
3 3 Rohan a BÁV 1:48:35 Báv Faktor Zrt. férfi Harsányi Gergely Kovács Dávid Szász Norbert
4 4 Bármi 1:52:13 férfi Bakos Balázs Fülep Attila dr. Világi Balázs
5 1 RUnited Friends 1:56:26 Esztergomi Futóművek ASE vegyes Sass Dia Klemmné Zabó Ágnes Garai Zoltán
6 5 Bambuláék 1:56:50 férfi Malicskó Balázs Tisserand Dániel
7 6 Zero Erkölcs 1:58:30 Margitszigeti AC férfi Bota Norbert Markót Tamás Szigetvári Attila
8 7 St. Iv-r-un 1:58:46 Margitszigeti AC férfi Fellner Attila Federico Caramadre Tornyai Roland
9 2 Gyöngyvirágok 1:59:30 Margitszigeti AC vegyes Gyöngyösi Kornél Szirmai Zsanett Illyés Boglárka
10 3 Későn neveztünk 2:01:30 575 Team vegyes Bede Annamária Agócs Róbert Meskál Ádám
11 4 EgészségTANÁROK 2:01:40 Semmelweis Egyetem ETK DSE Futókör vegyes Varga András Ernő Losonczi Éva Magda Máté
12 8 Trükkös fiúk 2:02:00 férfi Bánszki István Kurucz Zoltán Márk Salfay Balázs
13 9 Maccabi VAC Pasik 2:02:10 Maccabi VAC férfi Kriston Péter Hidasi Zsolt Hajdú Péter
14 1 Élményfutárok 2:02:35 Élményfutárok női Tumpek Tünde Poór Adrienn Asztalos Erika
15 10 30 lesz, maradhat? 2:03:04 Sanyosz Istálló férfi Jakab Ferenc Fazekas Péter Sziráki Gergely
16 2 MACera 2:05:21 Margitszigeti AC női Mészáros Ilona Szurián Kinga Jánó Eszter
17 3 Közös Sport Egyesület 1. 2:07:55 Közös Sport Egyesület női Berlinger Natasa Gellén Violetta Prokoppné Teveli Petra
18 4 RumAround 2:08:14 CoffeeRun női Balogh Katalin Lívia Murinkó Kelly Tanser
19 5 Száguld a BÁV 2:08:51 Báv Faktor Zrt. vegyes Csatai Andor Solti Adrienn Rátkai Tamás
20 6 TRINGLISPIEL 2:11:18 vegyes Fülöp Zoltán Nagy Márton Bernolák Dóra
21 11 Közös Sport Egyesület 2. 2:12:02 Közös Sport Egyesület férfi Bús Gábor Csalló Miklós Szászvári Szabolcs
22 5 Team Sailor Moon 2:12:25 Margitszigeti AC női Eipl Tamara Soukup Ágnes Vétek Orsolya
23 7 Futókaland 2:13:14 vegyes Krajczár Antal Harsányi Ákos László Bianka
24 6 MACs – Margitszigeti Aktív Csajok 2:15:11 Margitszigeti AC női Cser Zsófia Daruka Eszter Szabó Annamária
25 12 Így megy ez! 2:16:23 Ulyssys férfi Nagy Róbert Tőzsér Csongor Osváth Rudolf
26 8 Triplán 4. 2:17:19 Triplán vegyes Killik László Hirsch Gábor Litványi Anikó
27 13 Medve Bölcsész Kör 2:17:26 Manta Swim Veresegyház férfi Morvai Zoltán Durda Ferenc Döry Gábor Ödön
28 9 Flow Sc 2:18:07  Powered Kft. vegyes Hrabovszky Katalin Kátai István Nikodém Károly
29 10 Megharapjuk 2:19:34 Ultrasport Tamási vegyes Balogh László Fodor Edit Borbás Barnabás
30 11 Majdnem lemaradtunk 2:20:00 Margitszigeti AC vegyes Borbély Tamás Mátyási Zsófia Torma Viktor
31 12 Csapás 2:20:02 ARH / BME vegyes Kaszanitzky Viktória Soltész Árpád Tamaga István
68 13 MACsigák 2:20:41 Margitszigeti AC vegyes Knecht Tamás Cserbák Anna Annamária Neag
32 14 Projektbetyárok 2:21:03 exEdu vegyes Lehóczky…? Kovács Zsolt Szili Tamás
33 7 Gyalog Kakukk 2:21:10 Margitszigeti AC női Demeter Veronika Kurdi Csilla Péter Gabriella
34 14 Szürke Labor 2:22:20 BME férfi Dr. Kupai József Pál Dávid Prikler Gergely
35 15 Jövőre gyorsabbak leszünk 2:23:23 Margitszigeti AC vegyes Viniczai Ferenc Kovács Melinda Molnár Olga
36 8 Kölcsey Kincsey 2:24:22  Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium női Molnár Barbara Palkó Orsolya Koszti-Bakó Kata
37 16 Közös Sport Egyesület 7. 2:24:25 Közös Sport Egyesület vegyes Tamás Csaba Tamásné Bese Nóra Tamás Anna
38 9 Közös Sport Egyesület 6. 2:25:00 Közös Sport Egyesület női Erdei Ágnes Galisz Éva Kiss Ágnes
39 17 Vegyigyümi 2:25:10 Runberries vegyes Lajti Gabriella Bak Gergő Antal Szilvia
40 10 RUN-TÀ(r)S 2:27:24 ERK női Magyar Erzsébet Dombai Rita Fenyvesné Nagy Klaudia
41 18 Triplán 3. 2:27:30 Triplán vegyes Mikes Petra Sztankovics Attila Csikós Benedek
42 15 Turbó csigák 2:27:33 Esztergomi futóművek ASE férfi Falvi Tibor Gál Zoltán Krebsz Tibor
43 16 FFKE Sportegyesület 2:28:13 FFKE Sportegyesület férfi Mihalik László Sánta Barnabás Sánta Tibor
44 19 Ne olyan hevesen, Ispán! 2:28:15 vegyes Zakariás János Zinai Anna Zakariás István
45 20 A Nők és a Főnök 2:28:40 Esztergomi Futóművek ASE vegyes Kócsi Anikó Cserni Ágota Érdy Gábor
46 21 Triplán 1 2:29:10 Triplán vegyes Móró Márk Dohány Gábor Tálas Gabriella
47 22 Triplán 2 2:30:00 Triplán vegyes Balthazár Dóra Gadányi Bálint Tóth Orsolya
48 17 VG Komárom 2:31:13 VG Komárom Kft. férfi Pozderka László Molnár Gábor Lengyel Zsolt
49 23 Közös Sport Egyesület 4. 2:32:34 Közös Sport Egyesület vegyes Czimbalmos Katalin Gángó Éva Nagy Attila
50 18 Közös Sport Egyesület 3. 2:33:30 Közös Sport Egyesület férfi Bisinger Péter Molnár Károly Prokopp András
51 24 Közös Sport Egyesület 5. 2:33:34 Közös Sport Egyesület vegyes Silvia Scatragli Vajna Márton Es Dávid
52 19 Nonprofit Yeti Futóközösség 2:34:27 férfi Tóbi István Olasz István Stadler Gábor
53 11 Runikornis 2:37:00 női Schieber Andrea Schieber Edit Cs. Kiss Zsófia
54 12 Sex and the City 2:39:00 Esztergomi futóművek ASE női Áprily Judit Krempf Réka Vénusz Diána
55 13 Röpfutók 2:40:12 Budai XI.Se női Domán Eszter Tamás Andrea Guba Zsuzsanna
56 25 BBR 2:41:15 Kezdők Sc vegyes Dr. Németh Richárd Dr. Darázs Barbara Kondár Béla
57 26 Road Runners 2:41:52 AC su misura vegyes Aratóné Szücs Ildiko Boncz Betti Soós Péter
58 14 Maccabi VAC Csajok 2:42:36 Maccabi VAC női Szász Eszter Fehér Andrea Lelovics Melinda
59 20 Láss Vakfoci 2:43:56 Látássérültek Szabadidős Sportegyesülete férfi Svéd Gábor Szabó István Forgács Szabolcs
60 21 Láss Vakfoci segítők 2:43:56 Látássérültek Szabadidős Sportegyesülete férfi Horváth Balázs Jézsó Tamás Nagy Attila
61 15 BajCsygák 2:43:59 Bajcsy-Zsilinszky Kórház és Rendelőintézet Onkológia női Dr. Lengyel Erzsébet Dr. Kósa Judit Dr. Csontos Diána
62 16 KözGirls! 2:47:23 AIESEC MKE női Schwendtner Réka Cserpes Abigél Yla Nguyen
63 17 Dover Csajok 2:56:00 Dover Nyelviskola női Pap Márta Kelemen Éva Mód Ildikó
64 27 Szigeti Keringő 2:56:09 vegyes Karóczkai Zoltán Szabóné Bea Szeifertné Tóth Erika
65 28 Láss 2:56:20 Látássérültek Szabadidős Sportegyesülete vegyes Riczu Tamás Gombás Judit Németh Orsolya
66 18 Láss segítők 2:56:20 Látássérültek Szabadidős Sportegyesülete női Mód Ildikó Nagy Noémi Ránky Márti
67 19 LillOnly  – – – – – – DNS – – – – – – PFB SE női Csonka Lilla Csonka Lilla Csonka Lilla