Kategória eredmények 2020.

KATEGÓRIÁK SZERINTI SZÉTBONTÁSBAN:

HELYEZÉS CSAPATNÉV IDŐ 1. CSAPATTAG 2.CSAPATTAG 3. CSAPATTAG KATEGÓRIA
1 Fürge MACos női lábak 1:58,26 Palkó Orsolya Molnár Barbara Várda Zsófia női csapat
2 aTEK 2:06,17 Kürthy Teréz Benke Krisztina Kóródi Erika női csapat
3 Girls<3Run 2:09,01 Daruka Eszti Harangozó Réka Szabó Annamari női csapat
4 Rundorfin 2:24,13 Papp Judit Baranski Csilla Csűrös Andrea női csapat
5 Angyalcipők 2:31,24 Ambrus Aliz Mogyorósi Zita Baritsa Katalin női csapat

 

1 Gambili 1:33,32 Seidl Máté Hegedűs Márton Biró Szabolcs férfi csapat
2 Későn neveztünk 1:37,06 Ács Sándor Szabó Imre Bagossy Péter férfi csapat
3 Andalgók 1:47,38 Viniczai Ferenc Vékás Péter Knecht Tamás férfi csapat
3 Kopott Cerkák 1:47,38 Kasza József Szabó Lajos Bokor Zsolt férfi csapat
4 Pilisi Zergék 1:47,57 Gajári Csongor Gajári Álmos Gajári Dávid férfi csapat
5 A 3 muskétás 1:51,48 Malicskó Balázs Tasnádi Tamás Csizmadi Péter férfi csapat
6 Szenior Futok 2:28,56 Vida Zoltán Gavallér Jozsef Kézdi Péter férfi csapat
7 3 balláb DNS Rátkai Tamás Szász Norbert Pész Attila férfi csapat

 

1 Közös Sport Egyesület 1. 1:48,53 Prokoppné Teveli Petra Bús Gábor Tomka Benedek vegyes csapat
2 B Csoport Kommandó 1:50,05 Tornyai Roland Liber András Mészáros Ilona vegyes csapat
3 Issimo trió 1:52,39 Friedman Koma Szilvia Kovács Zsolt Fendrik Cecilia vegyes csapat
4 vegyesvágott 1:54,12 Kövér Patrícia Pataki János Záray-Nieder Beáta vegyes csapat
5 VO2maszk 1:57,46 Zinai Anna Madarász László Papp Zsófi vegyes csapat
6 SUHANJ!gyalok 1:58,49 Helischer Szilvia Győrffy András Grün Tamás vegyes csapat
7 Havasi Gyopár Futóközösség 2:02,57 Lak Tünde Mátyás Gábor Olasz István vegyes csapat
8 Közös Sport Egyesület 4. 2:04,39 Szászvári Szabolcs György Ildikó Tóth Andrea vegyes csapat
9 Izzadó aligátorok 2:05,20 Kapocsi-Kurdi Csilla Vadászi Henrietta Szaniszló Tamás vegyes csapat
10 Run4Love 2:07,08 Szalay Tamás Szabó Zsófia Szabo Tímea vegyes csapat
11 Angyalcipők 2:10,26 Borszukovszki Anita Patakfalvi Zsuzsanna Agócs Róbert vegyes csapat
12 Közös Sport Egyesület 3. 2:11,00 Berlinger Natasa Mező Roland Csalló Miklós vegyes csapat
13 Majdnem lekéstük 2:11,15 Dobossy Mariann Ubrankovics Tibor Sáránszky Csaba vegyes csapat
14 Közös Sport Egyesület 2. 2:11,53 Gellén Violetta Vrazsgyák Attila Szalai Mónika vegyes csapat
15 TeVE 2:14,37 Somos András Kalász Katalin Pocsai Anna vegyes csapat
16 Viharsarok 2:21,32 Barta Lajos Csuta György Pántya Klára vegyes csapat
17 TEA 2.17,45 Török Tamás Máhr Eszter Jicsinszky Andrea vegyes csapat
18 leptoszom DNS Bernolák Dóra Nagy Márton István Nagy Benedek vegyes csapat

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.